Kalendarze

Kalendarz jest umowną formą rachuby czasu. Obecnie najbardziej rozpowszechnionym kalendarzem na świecie jest kalendarz gregoriański.W naszej ofercie posiadamy różne typy kalendarzy. Bardzo popularne są kalendarze trójdzielne. To najbardziej tradycyjne kalendarze ścienne, które łączą funkcjonalność (trzy oddzielne kalendaria – na miesiąc poprzedni, aktualny i następny) z efektownym wyglądem i sporą ilością miejsca na Państwa reklamę. Grafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza, pozwala na umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza. Kalendarze te są w swojej formie niezmienne od lat – co pokazuje jak bardzo są uniwersalne i praktyczne.

Innym, równie popularnym typem kalendarzy są kalendarze planszowe. Mają formę plakatu z całorocznym kalendarium. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na reklamę firmy. Dzięki większej powierzchni projektowej kalendarza, mamy możliwość szerszej kreacji oraz bardziej rozbudowanej i atrakcyjnej formy promocji.

Wykonujemy kalendarze wszelkiego rodzaju: jednoplanszowe, wieloplanszowe, ścienne, trójdzielne, książkowe, biurkowe, z nadrukami firmowymi lub tłoczeniem i wiele innych.
Preferujemy kalendarze autorskie z indywidualną grafiką na życzenie klienta.

Przejdź do naszego serwisu
Kliknij tutaj