Nieruchomości

Typer Nieruchomości

Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pracujemy tylko na zasadach wyłączności, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie transakcji. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy indywidualną strategię marketingową oraz schemat działania dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Wykonujemy profesjonalne fotografie nieruchomości, po uprzednim przygotowaniu jej przy pomocy home stagingu, dzięki temu ogłoszenie przyciąga natychmiast wzrok i uwagę kupujących i zyskujemy znacznie więcej wyświetleń Twojego ogłoszenia a co za tym idzie zwiększamy szansę na sprzedaż.

Home Staging jest uatrakcyjnieniem wnętrza przy użyciu głównie dodatków, tekstyliów dekoracyjnych itp., dzięki czemu wnętrze staje się dużo przyjemniejsze dla oka a w połączeniu z profesjonalnymi, dobrze doświetlonymi zdjęciami i ciekawym opisem tworzymy ogłoszenie przyciągające ogromną rzeszę potencjalnych klientów. Dobrze wykonany home staging pomaga również w sprzedaży nieruchomości za wyższą cenę.

Twoja Teneryfa

Znajdziemy wymarzoną nieruchomość dla Ciebie! Teneryfa duża ilość słonecznych dni, przyjazny klimat i sezon trwający cały rok. Argumenty te przemawiają nie tylko do osób wybierających miejsce na urlop, ale i szukających okazji do inwestycji. Tego typu nieruchomości są idealnym rozwiązaniem dla inwestora, jako lokata kapitału lub inwestycja z wysoką roczną stopą zwrotu.

Dzięki wiedzy nabytej podczas wielokrotnych pobytów na wyspie, poznaniu tutejszego rynku nieruchomości, panujących zasad i przepisów prawnych możemy zaoferować Państwu rzeczową i profesjonalną obsługę od A do Z.Dzięki temu klient ma pełną wiedzę i może na spokojnie podjąć właściwą decyzję. Każda oferta jest szczegółowo sprawdzana pod kątem prawnym, co do możliwości jej wynajmu, stopy zwrotu, przepisów podatkowych itp.

Proces zakupu domu lub apartamentu wygląda bardzo podobnie jak w Polsce, potrzebne są wytyczne dot. zakupu od klienta ( informacje wstępne), następnie po znalezieniu nieruchomości sprawdzamy wyciągi z ksiąg wieczystych, stan prawny, podpisujemy umowę przedwstępną i wpłacane jest 10% wartości nieruchomości na poczet zadatku. Następnie jest podpisanie aktu notarialnego, opłacenie kosztów notarialnych i podatkowych, przepisania mediów etc.

Dla bardziej wymagających klientów i takich z brakiem czasu jesteśmy w stanie wiele spraw przygotowawczych załatwić zdalnie. Wiadomo i tak w końcu trzeba przyjechać do Nas żeby namacalnie ocenić swój wybór i podjętą decyzję oraz poczuć niesamowity klimat wyspy…. zobacz wiecej