Odzież reklamowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną kolekcję odzieży promocyjnej zawierającą zarówno podstawowe produkty takie jak t-shirty, koszulki polo, polary, a także kurtki czy eleganckie koszule.
Na stronie jest bardzo duży wybór odzieży męskiej i damskiej, a każdy produkt jest szczegółowo opisany, tak aby klient poznał produkt w możliwie najlepszy sposób przed jego zakupem.

Wszystkie produkty są wysokiej jakości i nadają się w pełni do znakowania. W zależności od rodzaju i ilości produktu dobieramy technikę znakowania. Różne metody znakowania takie jak haft komputerowy, nadruk, flock, flex pozwala uzyskać ciekawy efekt. Sprawdź naszą ofertę, a jeśli jest coś co Cię zainteresuje, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Jeśli zależy Ci na zmówieniu większej liczby danego produktu, ale boisz się ryzykować zakup, nie mając wcześniej  danego produktu  w rękach to właśnie specjalnie dla Ciebie świadczymy opcję zamówienia odzieży testowej. Klient pokrywa jedynie koszt przesyłki bezpośrednio od producenta wybranej przez siebie odzieży, a następnie może ją zobaczyć w naszym biurze.

Przejdź do naszego serwisu
Katalog odzieży