Zespół Rajdowy Tint

 

Zespół Rajdowy TINT reprezentowany jest obecnie przez załogę Krzysztof Schenk i Przemek Lipiński

"Schenk/Lipiński to jedna z obiecujących załóg. Krzysiek to typ wytrwałego sportowca, który uparcie dąży do celu. Przemek to utalentowany pilot - wiedza, doświadczenie i komunikatywność. Są świetnie dobranym duetem, startującym razem od 2016 roku. (Jarosław Baran wielokrotny Mistrz Polski, aktualny pilot Kajetana Kajetanowicza w LOTOS Rally Team)
"Załoga Schenk/Lipiński z pewnością jest jedną z wyróżniających się załóg w środowisku rajdowym - ich wcześniejsze wspólne starty pokazały, że potrafią walczyć o podium i cieszyć się jazdą. Zainteresowanie mediów biorąc pod uwagę ilość fotografii oraz licznych informacji prasowych jest znaczne. Dodatkowym plusem jest wysoka skuteczność kierowcy prawie 90% rajdów na mecie!" (Michał Kościuszko Vice - Mistrz Świata JWRC)
"Krzysiek i Przemek to bardzo zaangażowani zawodnicy z kilkuletnim rajdowym doświadczeniem w startach międzynarodowych i mądrym podejściem do tematu. Każdy z nich ma na swoim koncie kilka sukcesów. Od 2016 roku stanowią dobrany duet, który cechuje duży potencjał. Ich ogromna motywacja i ciągły rozwój to niewątpliwie klucz do zwycięstwa. Jako osoba zajmująca się Public Relations mogę z całą pewnością stwierdzić, że ich wizerunek może być pozytywnie wykorzystany w strategii marketingowej." (Dominika Tajner - Wiśniewska psycholog, marketing sportowy)

Dołącz do nas !

Zapraszamy firmy i osoby, które chcą nawiązać współpracę z naszym Zespołem Rajdowym.

 

 

Aktualności

Zajmujemy się przygotowaniem samochodu do rajdów i wyścigów, organizacją testów w różnych warunkach (asfalt, szuter, śnieg) oraz organizowaniu imprez powiązanych z motorsportem np. co-drive, prezentacje i przejazdy dla sponsorów.

Sezon 2017 rozpoczynamy rajdem zimowym na Ukrainie.

Zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco na portalu Facebook i Instagram

 

Schenk i Handwerker wygrali klasę w Austrii ...więcej »

Sezon 2016 zaczynamy w Austrii startem w Schneerosen Rallye ...więcej »

 

Zwycięstwo smakuje najlepiej!  Z Rally Bohemia - ostatniej eliminacji RRC wracamy z tarczą 1 miejsce w klasie 4 Regional Rally Cup. Jakiś etap w karierze został zamknięty, teraz czas na nowe wyzwania!

Tegoroczne ściganie zaczynamy już w marcu. Rallye Erzgebirge eliminacja Mistrzostw Niemiec będzie dla nas pierwszą rundą Regional Rally Cup - cyklu , w którym bierzemy czynny udział w pierwszej części sezonu 2015. Kolejną rundą będzie występ na krajowym podwórku w Rajdzie Karkonoskim i na zakończenie cyklu w Rajdzie Bohemia w Czechach

 

 Mistrzostwa FIA Strefy Europy Centralnej (FIA Central European Zone Championship) to cykl rajdów odbywających się w krajach położonych w Europie Centralnej, w którego skład wchodzą następujące kraje: Austria , Bosnia-Hercegowina , Chorwacja, Czechy , Czarnogóra , Macedonia , Polska , Serbia, Słowacja , Słowenia , Węgry. Planujemy wystartować w pięciu rundach w rajdach zlokalizowanych najbliżej Polski.

To był dobry rok .... tak podsumował Automobilklub Polski sezon 2013 ...więcej »

 

 

„ Nasz plan zrealizowaliśmy w 100%” – Zespół Rajdowy Tint po Rajdzie Karkonoskim

Pracowity weekend Krzysztofa Schenka i Macieja Handwerkera 

„To był udany rajd” – Krzysztof Schenk i Maciej Handwerker po rajdzie Luzickie Hory
Pod naszym patronatem: Krzysztof Schenk i Maciej Handwerker rozpoczęli sezon rajdowy

 

Zobacz klip podsumowujacy sezon rajdowy 2012

 

 

W ostatni weekend września załoga Schenk/ Handwerker wystartuje w najbardziej prestiżowej imprezie cyklu RSMP - 69. Rajdzie Polski, który w tym roku stanowi także rundę Mistrzostw Europy. Załogi rozpoczną rywalizację w piątek. Na 12:00 zaplanowano odcinek testowy na torze w Mikołajkach, gdzie o 16:00 zostanie rozegrany odcinek kwalifikacyjny. Oficjalna ceremonia startu i wybór pozycji startowych ma nastąpić o godzinie 20:00. Na sobotę organizatorzy zaplanowali trzy odcinki specjalne pokonywane w dwóch pętlach. Załogi dwukrotnie pokonają próby Miłki (16,35 km), Kruklanki (17,73 km) i Sady (19,53 km), Na zakończenie dnia w harmonogramie widnieje także przejazd superoesu w Mikołajkach.W niedzielę załogi dwukrotnie pokonają trzy odcinki specjalne: Tałty (14,63 km), Paprotki (23,8 km) i Mrągowo (23,41 km).
.
 
 
Archiwum newsów...więcej »

 

 

© -2021 tint.pl. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio
We specialize in: Preparing the car for rallies and racing, organizing tests on different terrains (asphalt, gravel, snow) , organizing events linked with motorsport, for example: co-drive, presentations and rides for sponsors We’ve been gaining our experience (especially in regulating suspensions and tire selection) for nearly 10 years, starting in many rallies and races (mostly abroad). In competitions, we rent and professionaly service our Honda Civic FN2, as well as offer transport.