Sklep

Doświadczenie nabyte podczas wieloletnich startów w rajdach samochodowych miało wpływ na ulepszenie niektórych części i akcesoriów samochodowych, które mamy w sprzedaży w swoim sklepie. Na bieżąco pracujemy nad nowymi rozwiązaniami.

 

Wahacze przednie Peugeot 206

Seryjne wahacze ze specjalnie wzmocnionym sworzniem, który wytrzymuje bardzo duże obciażenia zarówno w sporcie jak i w codziennym użytkowaniu samochodu , seryjne elementy gumowe zostały zastąpione solidnymi poliuretanowymi tulejami (do wyboru czerwone miększe oraz żółte twardsze) ze stalowa wkładką co przyczyniło się do większej sztywności całego zawieszenia , precyzji prowadzenia i przede wszystkim trwałości.

Tuleje tylnej belki Peugeot 206

Standartowe tuleje mocujące tylną belkę do nadwozia zostały wzmocnione i wypełnione poliuretanem co zdecydowanie zwiększa sztywność, ogranicza „ruchy boczne” i przedłuża żywotność - do zastosowania w sporcie jak i w codziennym użytkowaniu.

 

© -2021 tint.pl. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio
wahacze przednie peugeot 206, wzmocnione wahacze 206, tuleje belki 206, polibusze 206, poliuretan peugeot, tint rally, olkusz, deuter, sworzeń, rajd, kjs, honda civic, FN2, TypeR,