Zespół Rajdowy Tint

 


Krzysztof Schenk - kierowca        

       

45 lat - żonaty, dwie córki. Doświadczony zawodnik, posiada cechy, które dla prawdziwego sportowca są wyznacznikiem sukcesu - pełen pasji, sportowego zacięcia, zdyscyplinowany, konsekwentny w działaniu, a przede wszystkim zafascynowany i oddany swojej pasji. Od najmłodszych lat zakochany w rajdach samochodowych.

W roku 1993 wstąpił w szeregi AMK Tarnów - zaczął startować w imprezach KJS i szybko uzyskał licencję rajdową R1. Wielokrotnie startował jako pilot w RSMP. Największy sukces w karierze to I vice Mistrz Polski w klasie A-FSM. Piloci, z którymi startował: Marcin Hoim, Konrad Łabno, Artur Danik, Oktawian Sokołowski, Adam Grzelka, Mateusz Martynek, Michał Wiśniewski, Maciek Handwerker.

Od roku 2010 reprezentuje Automobilklub Polski z siedzibą w Warszawie. W sezonie 2011 uzyskał punkty do licencji rajdowej R i od roku 2012 startuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Przemysław Lipiński - pilot   

Urodzony 24.09.1978 , w profesjonalnych rajdach od 2010 roku. Żonaty, ojciec trójki chłopaków. Przez 6 lat wystartował w 50 rajdach z 15 kierowcami w różnych samochodach od aut napędzanych na przednią oś po mocne auta 4wd. Zdobywca pucharu Szuter Cup w klasie 3 i drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej w sezonie 2011. Zainteresowania oprócz sportów motorowych to muzyka i wychowanie dzieci.

Przygotowanie auta do sezonu rajdowego i startów:

Do poszczególnych rajdów przygotowaniem naszego samochodu zajmuje się profesjonalna firma Kujawski Autosport , której nie trzeba przedstawiać - serwis mający duże doświadczenie w sporcie samochodowym poprzez wieloletnia obsługę zawodników startujacych w RSMP i RPP.

Obsługa podczas zawodów:

Marshall Vojtek Marshalek - Team Manager

Pasjonat rajdów i miłośnik muzyki od urodzenia.
Manager zespołu rockowego AnVision i właściciel firmy GardenSpa.
Niezastapiony przed i w trakcie każdych zawodów .... robi najlepsze cheeseburgery!

Mirela Schenk - Team Manager

Kiedyś czynnie uczestniczyła w rajdach jako zawodnik oraz szef serwisu.
Energiczna ,kontaktowa, zmotywowana, a przede wszystkim moja wspaniała żona:)

Darek Tragarz – serwisant

Siła spokoju. Zawsze wie, co jest uszkodzone w aucie i ma gotowy pomysł jak to naprawić. Serwisuje nasze samochody podczas każdych zawodów.

Jarek Jachimowicz - serwisant

Dyspozycyjny, wszechstronny, potrafi się wszystkim zająć i wiele dopilniować.

Dominik Chudzik – serwisant

Młody, zdolny, dynamiczny. Doskonale zna się na swojej pracy – przy samochodzie rajdowym mało co jest go w stanie zaskoczyć. Cały czas jednak się uczy i rozwija aby wiedzieć jeszcze więcej.

Dawid Placek – transport, serwisant

Zawsze bezpiecznie i na czas dowozi na każde zawody nasz samochód wraz z całym wyposażeniem.

 

 

Sponsoring

Sport samochodowy to wbrew obiegowej opinii nie tylko miejsce na reklamę związaną z motoryzacją. Kibice „samochodowi” są konsumentami różnych rodzajów dóbr i do nich właśnie należy trafić z reklamą. Pamiętać należy, że osoba taka to widz specyficzny, z reguły co najmniej średnio zamożny, zmotoryzowany, chętny do upodobnienia się do swoich faworytów, otwarty na nowości (tak jak sport, którym się interesuje).


Charakter zawodów samochodowych powoduje, że widz jest ciągle skoncentrowany na obrazie, który ogląda, brak tu chwil nudnych, gdyż w każdej chwili może wydarzyć się coś nieoczekiwanego. Dynamika tego sportu sprawia, że podzczas oglądania wyścigów samochodowych reklamy eksponowane na pojazdach działają na podświadomość widza i nie ma on czasu ani możliwości na uruchomienie tzw. "mechanizmów obronnych". Firma będąca sponsorem kojarzy się wtedy ze sportem, pozytywnymi emocjami jakie towarzyszą rywalizacji sportowej oraz rozrywką czyli z czymś przyjemnymi i radosnym, a nie z konwencjonalną reklamą .  

Reklama w rajdach samochodowych jest wyjątkowo skuteczna i dostępna dla szerokiej grupy odbiorców. Możliwości otwierają się dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to wielkie spółki, czy lokalne, małe lub średnie przedsiębiorstwa.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w polu marketingu sportowego, a każda firma poprzez wykonanie odpowiednich działań może w nim z powodzeniem zaistnieć. Aby pojawić się w mediach poprzez sponsoring rajdu samochodowego nie trzeba wielkich nakładów finansowych. Często jest to dużo tańsze niż ogłoszenia w gazetach, radiu czy reklama internetowa.

 

Warto wspomnieć, że marketing sportowy poprzez rajdy samochodowe jest wyjątkowo skuteczny i dociera do szerokiej grupy odbiorców. Rajdy samochodowe i reklama łączą się ze sobą w spójną całość, oklejenia samochodów rajdowych czy reklamy przy trasie rajdów są charakterystycznym i wyróżniającym się elementem sportów motorowych. Rajdy są więc widowiskiem tworzonym przez kierowców, zespół, sponsorów, media i kibiców. Wszystko to sprawia, że reklama staje się skuteczna i prawidłowo pełni swoją rolę przyciągając odbiorców.

Co sprawia, że rajdy samochodowe przyciągają rzesze fanów? co każe im pokonywać tysiące kilometrów, aby zobaczyć swoich idoli? Dlaczego decydują się stać w kurzu, upale czy deszczu, aby zobaczyć pędzącą rajdówkę? Odpowiedź jest prosta to pasja, wyjątkowość i ogólnodostępność rajdów samochodowych, które pozwalają na bliski kontakt z rywalizującymi ze sobą i z czasem uczestnikami. Rajdy to szybkość, emocje i akcja powodująca szybsze bicie serca. Takie spotkania to niepowtarzalny klimat klasycznych walimskich „patelni” (nawroty w miejscowości Walim na trasie Rajdu Elmot) czy efektownych „hop” na mazurskich szutrach (Rajd Polski, Rajd Agapit) trudno opisać to słowami, po prostu to trzeba zobaczyć i poczuć. Wszystko to powoduje, że rajdy gwarantują niezapomniane wspomnienia.

Rajdy samochodowe są widowiskowe, pełne ekscytujących wrażeń, a przez to są ogromnym wydarzeniem medialnym, co sprzyja eksponowaniu logo firm w wielu mediach jednocześnie. W tego typu widowisku emocje skierowane są nie tylko na sam sport i zawodników, lecz również na tych, którzy tę działalność wspierają. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Oferta Sponsorska

- udostępnienie powierzchni reklamowej na samochodzie rajdowym i serwisowym

- umieszczenie reklamy na kombinezonach, kaskach zawodników, ubraniach mechaników i członków zespołu

- w czasie publicznych pokazów występowanie w odzieży ze znakiem sponsora

- umieszczenie reklam takich jak banery lub namioty sponsora w strefie serwisowej

- możliwość umieszczenia w nazwie zespołu nazwy sponsora

- wykorzystanie wizerunku zespołu rajdowego dla potrzeb marketingowych

- udział w imprezach w formie pikniku (tzw. co-drive) z zawodnikami, serwisem, autem rajdowym

- umieszczenie logo oraz informacji o firmie na oficjalnej stronie www zespołu w zakładce sponsorzy

- podkreślanie roli pomocy sponsora w komunikatach prasowych umieszczanych w mediach

- udostępnienie zawodników i samochodu rajdowego do celów reklamowych firmy, do prezentacji lub pokazu na organizowanych przez sponsora imprezach czy targach

- inne działania zaproponowane przez Państwa firmę

Koszty inwestycji w zespół rajdowy obejmują:
- rajdową eksploatację samochodu (paliwo, opony, materiały eksploatacyjne itp.)
- konserwacje i naprawy samochodu
- koszty uczestnictwa w rajdach (wpisowe, logistyka, ubezpieczenie)
- wyżywienie i zakwaterowanie kierowcy, pilota, serwisu.

Możliwe są różne formy sponsoringu, całościowy lub częściowy, wówczas
otrzymują Państwo proporcjonalną część powierzchni reklamowej zespołu.
Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w celu przybliżenia szczegółów
dotyczących ewentualnej współpracy. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej
współpracy Państwo także odniosą duże sukces, spowodowane pozytywnym wizerunkiem Państwa  firmy, a nam uda się odnieść sukcesy w rajdach samochodowych.

Kontakt

tel. +48 502 266 356,  e-mail: tint@op.pl

 

© -2021 tint.pl. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio
Zajmujemy się przygotowaniem samochodu do rajdów i wyścigów, organizacją testów w różnych warunkach (asfalt, szuter, śnieg) oraz organizowaniu imprez powiązanych z motorsportem np. Co-drive, prezentacje i przejazdy dla sponsorów.Nasze doświadczenie (w szczególności regulację zawieszenia, dobór opon) budowaliśmy przez prawie 10 lat, startując w wielu rajdach i wyścigach (w większości poza granicami kraju) Wynajmujemy, oferujemy transport i profesjonalnie serwisujemy podczas zawodów nasz samochód rajdowy Honda Civic FN2