Wyklejanie pojazdów

Umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem naszego teamu oraz praca na możliwie najlepszych materiałach w postaci folii oraz akcesoriów daje nam pewność siebie w tym co robimy, a to co nas wyróżnia to dążenie do tworzenia ciekawych oraz niebanalnych projektów, które niekoniecznie muszą generować duże koszty. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na zaproponowanie najlepszych rozwiązań w oparciu o dostępny budżet reklamowy.

Na codzień wykonujemy również wiele ciekawych projektów na pojazdy, a po ustaleniu docelowej grafiki z klientem, przystępujemy do działania. Oczyszczanie powierzchni pojazdu przed nałożeniem folii, odtłuszczenie specjalnymi preparatami, a następnie wyklejanie w dużym garażu. Warunki pogodowe nie są dla nas problemem. Samochody po klejeniu są dokładnie sprawdzane, pozostawione na pewien czas w ogrzewanym garażu, aby folia dobrze związała.

folia samochdoowa

Folia charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu – po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki takiej strukturze posiada właściwości niezbędne przy aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych: zderzaki, lusterka, uszczelki.

Wybierając folię wylewaną o grubości 55 mikronów możesz zamienić swój samochód w mobilny nośnik reklamowy. Aby mógł służyć Ci jak najdłużej, zalecamy uszlachetnić folię laminatem. Teraz w naszej ofercie także folia wylewana odblaskowa o grubości 90 mikronów, dzięki temu Twoja reklama będzie widoczna nie tylko za dnia, ale również po zmierzchu..

Zajmujemy się również oznakowaniem floty samochodów firmowych. Wielkość pojazdów nie jest dla nas problemem. Wyklejamy grafikę na samochodach osobowych, ciężarowych, robotach drogowych, pojazdach uprzywilejowanych, a jeśli jest taka potrzeba to również na łodziach, statkach.