Wyklejanie pojazdów

Umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem naszego teamu oraz praca na możliwie najlepszych materiałach w postaci folii oraz akcesoriów daje nam pewność siebie w tym co robimy, a to co nas wyróżnia to dążenie do tworzenia ciekawych oraz niebanalnych projektów, które niekoniecznie muszą generować duże koszty. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na zaproponowanie najlepszych rozwiązań w oparciu o dostępny budżet reklamowy.

W ramach naszych usług oferujemy aplikację grafiki na pojazdy, której proces rozpoczynamy od ustalenia szczegółów projektu z klientem. Następnie przystępujemy do oczyszczania powierzchni pojazdu i odtłuszczania go przy użyciu specjalnych preparatów, aby zapewnić odpowiednią przyczepność folii. Wyklejanie odbywa się w naszym garażu, gdzie mamy wszystkie niezbędne narzędzia i środki, jesteśmy w stanie pracować niezależnie od warunków pogodowych. Po nałożeniu folii, każdy samochód jest dokładnie sprawdzany i pozostawiany na pewien czas w ogrzewanym garażu, aby folia dobrze związała. Dzięki temu nasza praca jest wykonana z najwyższą jakością, a klienci mogą cieszyć się trwałymi i atrakcyjnymi efektami aplikacji grafiki na swoich pojazdach.

folia samochdoowa

Folia wylewana, którą używamy oklejania pojazdów stanowi doskonałe rozwiązanie dla aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych, takich jak zderzaki, lusterka czy uszczelki. Charakteryzuje się ona doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu, co oznacza, że po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki temu folia ta umożliwia naniesienie grafiki nawet na nierówne powierzchnie, zapewniając doskonałe jej przyleganie i trwałość. Jej właściwości pozwala na precyzyjne wykonanie złożonych projektów, a jednocześnie gwarantuje trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy promieniowanie UV. Dla naszych klientów oferujemy wybór różnych rodzajów folii, w zależności od ich potrzeb i oczekiwań, a nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie aplikacji grafiki pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w każdych warunkach.

Dostępna w naszej ofercie folia wylewana o grubości 55 mikronów to doskonałe narzędzie do stworzenia mobilnego nośnika reklamowego z Twojego samochodu. Aby zapewnić maksymalną trwałość i ochronę grafiki, polecamy także uszlachetnienie folii laminatem. Ponadto, oferujemy także folię wylewaną odblaskową o grubości 90 mikronów, dzięki której Twoja reklama będzie widoczna nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmierzchu. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć zasięg swojej reklamy, a jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo swojego pojazdu. Oferowane przez nas folie wylewane są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałość i niezawodność Twojego nośnika reklamowego.

Jesteśmy specjalistami w oznakowywaniu floty samochodów firmowych, bez względu na ich wielkość. Oferujemy wyklejanie grafiki na różnego rodzaju pojazdach, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, roboty drogowe, a nawet pojazdy uprzywilejowane. W razie potrzeby jesteśmy w stanie także oznakować łodzie i statki. Ponadto, zawsze pracujemy z pełnym profesjonalizmem i dbałością o detale, aby każdy pojazd był oznakowany zgodnie z wymaganiami klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu i daj nam szansę na oznakowanie floty Twojej firmy!