Wypożyczalnia samochodów

TINTCars umożliwia szybki wynajem różnych rodzajów samochodów. Od ekonomicznego samochodu klasy A, poprzez samochody typu VAN i samochody dostawcze, luksusowego SUV-a 4×4 z kierowcą, aż po samochody ciężarowe. Z nami nic Cię nie zaskoczy podczas jazdy, gdyż każdy samochód jest przygotowany by był gotowy do podróży. Wynajmujemy samochody z pełnym bakiem, więc na trasie dojedziesz dalej, nie martwiąc się o paliwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Samochód jest najpopularniejszym środkiem transportu, ale nie zawsze jest dostępny. W takiej sytuacji warto skorzystać z wypożyczalni aut. Wypożyczalnia samochodów TintCars oferuje swoim klientom wygodne auta w dobrej cenie. Nasza firma ma do dyspozycji różne typy samochodów. Dzięki tej różnorodności jesteś w stanie dobrać odpowiedni samochód do swoich potrzeb. Każdy pojazd przed wynajmem przechodzi szczegółowy przegląd tak, aby zapewnić Wam, wygodę i bezpieczeństwo podróży.

Bądź z nami na bieżąco

Jesteś na terenie obcego miasta, gdzie nie masz własnego samochodu albo twój samochód jest w naprawie i nie masz ochoty tłoczyć się w komunikacji miejskiej? Masz wybór- wypożyczalnia samochodów TINTCars jest świetnym rozwiązaniem. Wypożyczenie samochodu dostępne jest w wariancie krótkoterminowym. Trwa wtedy zwykle kilka dni, do miesiąca.

Wypożycz auto